Strony www przyjazne wyszukiwarce i użytkownikom

Zaprojektujemy, zwizualizujemy i stworzymy dla Ciebie dowolną stronę internetową, serwis, bloga czy sklep e-commerce, wykorzystując Twoją koncepcje lub proponując sprawdzone rozwiązania w przypadku dowolności projektu.
Zbudujemy dla Ciebie serwis nowoczesny, dynamiczny, lekki a co najważniejsze – przyjazny robotom i wyszukiwarce.

Nowoczesny i aktualny design

Tworzymy świeże i oryginalne projekty, które spełniają aktualne standardy webdesignerskie. Projektujemy na czasie, kierując się zawsze zasadą, że “prosto rozwiązania sprawdzają się najlepiej”.

Strony gotowe do SEO

Każdy stworzony przez nas serwis jest zoptymalizowany pod aktualne wymogi wyszukiwarki Google. Kod jest zawsze semantyczny i przyjazny dla robotów oraz użytkowników – kolejny krok to SEO!

Przyjazny i prosty CMS

Każdy stworzony przez nas serwis internetowy stoi na nowoczesnym, popularnym i prostym w obsłudze systemie zarządzania treścią WordPress. Dzięki temu sam także możesz nim zarządzać.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Prawie połowa wyszukiwań w Polsce dokonywana jest poprzez urządzenia mobilne – smartfony, tablety itp, dlatego wszystkie nasze strony są dostosowane do wyświetlania na małych ekranach.

Pomoc z hostingiem i domeną

Jeśli nie posiadasz własnego serwera i domeny, pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru lub zwyczajnie zrobimy to za Ciebie, zawsze dbając o jakość i ceną. Masz to u nas w cenie!

Wsparcie techniczne i pomoc

Kupując u nas stronę www masz w pakiecie pełne wsparcie techniczne i pomoc w przypadku ewentualnych problemów. Usuwamy skutki ataków hackerskich i zawsze posiadamy backup!

Gwarancja jakości usług SEO i strony www

Bezpieczne strony
odporne na ataki hakerskie

Stawiamy na wysoki poziom zabezpieczeń.
Każdy projekt, który tworzymy posiada backup.

Każda nasza strona budowana jest na nowoczesnym,  prostym i przejrzystym panelu administracyjnym CMS: WordPress, który pozwoli Ci na pełną kontrolę i możliwość wprowadzania zmian treści we własnym zakresie i który wzbogacamy o szereg zabezpieczeń.

 

Stawiamy na proste rozwiązania, bo te – jak wiadomo, sprawdzają się zawsze najlepiej.

 

RWD, czyli dostosowanie do urządzeń mobilnych nie jest dla nas niczym nowym.

Strony budujemy sprawnie, dokładnie i w pełnej koordynacji z Tobą.

Decyzja o dalszym działaniu i potencjalnej konwersji przez użytkownika, podejmowana jest już po 2-3 sekundach od wejścia na stronę. Dlatego zadbaj, by nie tracić na starcie.

Masz stronę www i chciałbyś ją przebudować?

Sprawdź sam w jakiej jest kondycji – przeprowadź darmowy audyt i skontakuj się znami.

Bezpłatna ocena strony

Potrzebujesz zupełnie nowej strony www?

Zadaj nam niezobowiązujące zapytanie, korzystając z formularza – doradzimy i wycenimy projekt bezpłatnie!

Kontakt