Usuwanie skutków włamu i ataków hakerskich.

Jeśli Twoja witryna padła ofiarą ataku hakerskiego, ktoś się na nią włamał lub najzwyczajniej przestała funkcjonować z niewiadomych powodów – skontaktuj się z nami.
Taka sytuacja nie musi oznaczać konieczności tworzenia nowego serwisu! Potrafimy naprawiać strony www, a taka naprawa będzie zazwyczaj znacznie tańsza od budowy nowego sajtu.

Usuwanie skutków włamu i spamu

Naprawa stron i reanimacja ciężkich przypadków

Ataki hakerskie, malware, złośliwe oprogramowanie, spam – to dziś bardzo popularne metody działania spamerów i hakerów, którzy poprzez coraz bardziej wyrafinowane techniki włamywania się na serwery i do systemów CMS, prezentują swoje treści na naszej witrynie tworząc gigantyczną liczbę podstron lub przekierowują ją na jeden ze swoich serwisów.

Taki włam to olbrzymi problem, jeśli Twoja witryna jest wizytówką marki, sklepem lub innym źródłem informacji o produktach czy usługach, które ma prowadzić do konwersji.

Usuwanie skutków włamu i ataku hakerskiego nie powinno czekać – te działania, im szybciej podjęte, tym bardziej zabezpieczą nas przed karą od Google oraz przykrym komunikatem przestrzegającym przed kliknięciem, przy wyniku wyszukiwania dotyczącym naszej domeny.

Pamiętaj – wolna od spamu, zabezpieczona i wzbudzająca zaufanie wyszukiwarki witryna do niezbędne ogniwo w każdym dobrym SEO.

Bezpłatna diagnoza i wycena?

Posprzątamy i zabezpieczymy.

Analiza sytuacji i wycena

1 Każdy przypadek jest indywidualny, bez znaczenia czy to radykalni islamiści, okulary Ray Ban czy treści pornograficzne. Każdorazowo należy ocenić skutki włamu, jego rozległość oraz poczynione straty. Taka ocena jest u nas zawsze bezpłatna!

Usuwanie skutków włamu

2 Do przystąpienia do pracy potrzebne będą działające dostępy do serwera i CMS. Usuwanie skutków włamu to często ręczny i czasochłonny proces kasowania  plików bądź pozbywania się z nich elementów złośliwego kodu. Tu liczy się dokładność!

Kopia zapasowa i zabezpieczenie

3 Aby sytuacja się już nie powtórzyła, poprawiamy zabezpieczenia serwisu, aktualizujemy oprogramowanie i tworzymy kopię zapasową, którą w przyszłości można się posługiwać do szybkiego odzyskiwania serwisu. Usuwamy też karę ręczną Google.

Zhakowana strona nie musi oznaczać budowy nowej!

Jeśli padłeś ofiarą włamu, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci odzyskać Twoją stronę, a wraz z nią wizerunek i klientów. Pamiętaj – włam nie musi oznaczać konieczności stworzenia nowej strony www!

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i dedykowane podejście! Analizę i wycenę masz u nas zawsze gratis!

Skontakuj się z nami!