fbpx

Witaj w Marketing Mind.

Jesteśmy grupą znajomych, która połączyła wspólne siły aby stworzyć coś fajnego. Z czasem, nasza pasja przełożyła się na realne możliwości rozwoju i dziś, mając za sobą różnego rodzaju sukcesy i porażki, śmiało możemy stwierdzić, że było warto. Wywodzimy się z dużych agencji, ale posiadamy też bogate doświadczenie freelancerskie. Łącząc najlepsze cechy i doświadczenie nabyte na obu tych poligonach, mieszamy to z olbrzymim zapotrzebowaniem na jakość, które przejawia polski rynek SEO i SEM i dajemy Wam gwarancję rzetelności, skuteczności i dowiezienia obiecanych efektów. Tak działa Marketing Mind i ludzie z pasją, którzy go tworzą.

Poznaj nas bliżej, dowiedz się o nas więcej i przekonaj się że zaangażowani ludzie z pasją mogą więcej, niż potężna fabryka, w której każdy Klient jest anonimowy.

Niewielka firma z dużym potencjałem.

Każdy z nas jest specjalistą w innej dziedzinie, a łącząc nasze umiejętności, tworzymy perfekcyjny produkt marketingu zintegrowanego w sieci. Robimy to, co potrafimy najlepiej - jednocześnie unikając rozwiązań zaczerpniętych z tzw. "taśmy Forda". W naszej pracy codziennej wykorzystujemy umiejętności, które pozwalają nam skutecznie optymalizować, poprawiać, pisać, rozbudowywać i promować serwisy internetowe naszych Klientów.

W czym możemy pomóc?

Marketing Mind jest alternatywą dla dużych agencji wierzących w "uniwersalny rozmiar buta" oraz pojedynczych freelancerów, którzy mimo swojej rzetelności, cierpią często na syndrom zbyt krótkiej doby. Łączymy doświadczenia nabyte na obu tych frontach, serwując swoim Klientom produkt SEO (zwany pozycjonowaniem), reklamę w wyszukiwarce (SEM) i inne, pokrewne usługi związane z marketingiem w sieci. Pomagamy przy stronach www, naprawiamy je, optymalizujemy, a domeny czyścimy ze spamu. Wszystko, co robimy jednak, robimy zawsze w myśl zasady budowania relacji poprzez jakość i w ścisłej zgodzie z wymogami jakościowymi Google.

"Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana."

- A. Einstein

Albert Einstein inspiruje Marketing Mind

Twój dedykowany opiekun pod mailem i telefonem.

Zapomnij o przebijaniu się przez call center i załatwianiu spraw każdorazowo z inną osobą. Marketing Mind stawia na dedykowaną obsługę i indywidualne podejście, gdzie Klient nie ginie w tłumie i nie jest tylko "częścią portfolio". Sprawdź, skontaktuj się z nami i zadaj niezobowiązujące zapytanie jeszcze dziś!

Nie możesz się zdecydować?

Zatem niech przekona Cię nasza wiedza, którą możesz poznać głębiej na prowadzonym przez nas blogu o SEO i SEM - sprawdź i przekonaj się, że nasze umiejętności to nie tylko ładnie skrojona oferta i strona. Jeśli dodatkowo planujesz poprawić swoją sytuację w Google, polecamy zacząć od profesjonalnego audytu SEO - wypełnij formularz i nie odkładaj telefonu zbyt daleko!

Porozmawiajmy!

Napisz do nas - wyślij nam niezobowiązujące zapytanie, na które odpowiemy najszybciej jak to możliwe, przedstawiając Ci konkretne propozycje rozwiązań dobranych do Twojego biznesu.