Kompleksowy, rozbudowany i profesjonalny audyt SEO każdego serwisu internetowego

 

A Audytowanie serwisów internetowych to tym większa przyjemność i wyzwanie, im większy i bardziej rozbudowany serwis mamy okazję badać.
W tej dziedzinie posiadamy duże doświadczenie.

 

Planowanie działań w obszarze marketingu zintegrowanego w sieci, bez wcześniejszego drobiazgowego sprawdzenia stanu technicznego, słabych i mocnych stron serwisu www, to bardzo często nieefektywnie wykorzystywany budżet i narażanie się na straty.

Nasz ręczny, indywidualny i nieszablonowy audyt to kompleksowe opracowanie zawierające od 30 nawet i do 60 stron tekstu, wykresów, porównań i tabel.

Standardowo, pełen audyt w naszym wykonaniu zawiera analizę pod kątem:

 

  • Parametrów domeny
  • Technicznym – celem dostosowania strony do aktualnych standardów
  • Profilu linkowego
  • SEO i obecności w sieci
  • Konkurencji w zestawieniu z 4-5 głównymi konkurentami w SERP
  • Ruchu, jego parametrów, przepływu i użytkowników
  • Innych, indywidualnie zdiagnozowanych

Audyt uznajemy za zakończony, jeżeli wszystkie działania opisane w planie audytu zostały wykonane oraz zatwierdzony raport z audytu został wysłany do Klienta.

 


Jeśli jesteś ciekaw w jakim stanie technicznym jest obecnie Twoja witryna i chciałbyś poznać jej podstawowe braki, wykonaj szybki, darmowy audyt SEO online!

 

Nasze narzędzie dostępne jest pod adresem www.seo-audytor.pl

Zapytaj nas o indywidualną wycenę!

Zarówno zakres jak i poziom szczegółowości audytu zawsze są ustalane indywidualnie i mają wpływ na wartość usługi. Skontaktuj się z nami abyśmy mogli przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę!

Kontakt

Masz problem z wdrożeniem
zaleceń z audytu? Pomożemy!

 

Jeśli z jakichś przyczyn nie jesteś w stanie wdrożyć wszystkich zaleceń z wykonanego przez nas audytu – skontaktuj się z nami.
Gwarantujemy, że wszystkie elementy wymienione przez nas w opracowaniu są możliwe do wdrożenia i potrzebne Twojej witrynie, gdyż skupiamy się wyłącznie na rzeczach ważnych wykonalnych.

Wdrożymy Twoje zalecenia audytowe!

 

Jeśli masz problem z wdrożeniem wszystkich zmian lub zwyczajnie chciałbyś zlecić to profesjonalistom – skontaktuj się z nami!