Organiczne SEO, czyli skuteczne i bezpieczne

pozycjonowanie stron.

S Sami – podobnie jak nasi Klienci doskonale wiemy, jakie znaczenie ma dobra widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania Google i nikogo nie trzeba przekonywać, że to potrzebny i ważny element skutecznego marketingu zintegrowanego w sieci.

Prawie 97% polskich internautów szuka informacji w wyszukiwarce Google.pl.

Źródło i aktualne dane

E Elementarną częścią tej grupy są także i Twoi potencjalni Klienci, a dane ilościowe mówią same za siebie. Gdy jeszcze dodamy do tego fakt, iż prawie 92% użytkowników woli przedefiniować swoje zapytanie do wyszukiwarki, niż przejść na 2 widzialną stronę wyników wyszukiwania, szybko zorientujemy się, jak olbrzymi potencjał ukryty jest w dobrym, trwałym w rezultatach SEO.

Od kiedy istnieje wyszukiwarka i jej algorytm, osoby zeń korzystające starają się znaleźć skuteczny i możliwie najszybszy sposób na to, by zdobyć górne partie organicznych wyników wyszukiwania.

Pozycjonowanie SEO nie jest wiedzą, której uczą na studiach. Większość doświadczenia zdobywana jest empirycznie, a wszelkie podręczniki drukowane o SEO, w momencie gdy trafiają na półki księgarni – zazwyczaj już są nieaktualne.

 

Algorytm Google zmienia się od 500 do 700 razy w ciągu roku.

 

O Oczywistym jest, że dostosowanie się do jego aktualnych wymagań, stosowanie wyłącznie sprawdzonych i bezpiecznych dla domeny Klienta rozwiązań jest strategicznie ważne. Determinuje szybkość pojawienia się i trwałość efektów.

Prawdopodobnie nie jesteśmy jedyną firmą na rynku, która wie jak to osiągnąć – ale jeśli liczy się dla Ciebie najwyższa jakość, rzetelność i indywidualne, nieszablonowe podejście – sprawdź naszą ofertę SEO i zobacz jak możemy pomóc Twojemu biznesowi, aby stał się lepiej widoczny w sieci.

Pozycjonowanie stron SEO – odpowiednio realizowane i prowadzone na wysokim poziomie – to w wielu branżach statystycznie najtańszy i najstabilniejszy kanał pozyskiwania nowych użytkowników i klientów z wyszukiwarki Google.

Co się składa na pozycjonowanie SEO?

Wstępny audut techniczny SEO

Prawidłowa diagnoza i rozpoznanie problemów technicznych audytowanego serwisu to podstawa dalszego planowania działań optymalizacyjnych i wyrównania do aktualnych wymogów jakościowych wyszukiwarki.

Dowiedz się więcej o audytach SEO.

Social Media i Google Maps

Aby zwiększać ruch i zaangażowanie użytkowników, nie może zabraknąć tego jakże ważnego składnika, jakim są media społecznościowe i obecność na mapach, czyli w Google Moja Firma. Marka aktywna w tych kanałach ma przewagę.

A te cechują się zawsze dobrą konwersją!

Optymalizacja i copywriting SEO

Większość stron www posiada pewne niedoskonałości techniczne, które utrudniają robotom wyszukiwarki indeksację. Podobnie jest z treściami pisanymi – muszą być przyjazne nie tylko dla użytkownika.

Więcej o optymalizacji stron SEO.

Content Marketing

Czyli marketing treści – niezmiernie ważny element budowy wizerunku w sieci a także kierowania do witryny wyłącznie ze sprawdzonych i wartościowych źródeł, na których publikowane są jakościowe artykuły i wpisy.

Content Marketing jest elementem naszego SEO.

Jakościowy linkbuilding

Profil linkowy Twojej domeny to spora część jej wartości w oczach algorytmu Google. Żeby jednak został doceniony, musi być naturalny, zdywersyfikowany i tematyczny. Znamy się na tym i gwarantujemy bezpieczeństwo!

Linkbuilding jest integralnym elementem SEO.

Analityka i Raportowanie

Analiza skuteczności działań, monitoring ruchu i widoczności Twoich kluczowych fraz w SERP oraz klarowne i rozbudowane raporty wykonania usługi to podstawa w prowadzeniu skutecznych działań pozycjonowania SEO.

Dostarczamy szczegółowe, cykliczne raporty.

Gwarancja jakości usług SEO

Dobre SEO z Gwarancją…

…ponieważ znamy rynek i wiemy jakie niebezpieczeństwa czyhają na strony www i domeny w sieci.

Zdajemy sobie sprawę, że powierzając nam swoją stronę www i domenę do obsługi, powierzasz nam także swój wizerunek, markę i renomę. Dlatego w Marketing Mind masz pełną gwarancję odpowiedzialności za działania i bezpieczeństwa tego, co jest tak istotne dla Twojej firmy – a także że każda zainwestowana złotówka będzie pracowała na trwałe i systematycznie rosnące efekty: ruch i Twoją widoczność.

"SEO: help ever, hurt never."

Zacznij od profesjonalnego SEO audytu!

Sprawdź, czy Twoja witryna nie traci na starcie w Google.

SEO audyt

Albo od razu skontaktuj się z nami!

Zadaj nam niezobowiązujące zapytanie, korzystając z formularza.

Kontakt