Reklama, która podąża za Twoimi Klientami.

Remarketing, czyli reklama śledząca to najlepszy sposób aby użytkownik powrócił na Twoją stronę i zrealizował cel zakupowy. Remarketing to także idealne rozwiązanie dla chcących podnieść świadomość swojej marki i poprawić swoją widoczność wśród użytkowników i klientów.

W palecie rozwiązań dla Twojego biznesu mamy także kampanie banerowe, czyli szeroko pojęty display. Wiemy doskonale, że jedna grafika może czasem powiedzieć więcej, niż tysiąc słów, dlatego zleć nam prowadzenie swojej kampanii i przekonaj się jak skuteczny jest marketing zintegrowany w sieci, prowadzony w sposób jakościowy i dedykowany.

Powracający użytkownik - większa konwersja

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest, że po odwiedzeniu jakiegoś sklepu internetowego, wszędzie widzisz jego reklamy i to dziwnym trafem dopasowane pod Ciebie?

 

Tak działa remarketing, czyli reklama śledząca.

Remarketing umożliwia wyświetlanie reklam osobom, które wcześniej odwiedziły Twoją witrynę, korzystały z Twojej aplikacji mobilnej lub podały swój adres e-mail.
Dlatego gdy  użytkownik opuści Twoją witrynę bez dokonania zakupu, remarketing pomoże Ci nawiązać z nimi ponowny kontakt i wyświetlić im trafne reklamy!

 

Możesz też skorzystać z Globalnej sieci partnerów Google (GDN) i przeprowadzić tradycyjną kampanię banerową.

Prowadzone przez nas kampanie są na bieżąco optymalizowane i zawsze widoczne.
Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wsparciu certyfikowanych specjalistów Google AdWords, możesz być spokojny o jakość i rzetelność wykonywanej przez nas pracy.

 

A gdy ten obszar zostanie już pokryty – przejdziemy do tradycyjnych linków sponsorowanych Google AdWords!

Zadaj nam pytanie!
Remarketing Google Adwords

Wydatki i klienci wracają do Ciebie.

Wybór strategi remarketingowej

1 Analiza i dobór odpowiedniego remarketingu: standardowy, dynamiczny,  w aplikacjach mobilnych czy np. remarketing w filmach video. Odpowiednio dopasowane działania będą skuteczniejsze.

Przygotowanie banerów i kreacja

2 Dobra jakościowo i dopasowana tematycznie grafika z call to action, to często połowa sukcesu remarketingu! Większość z nas jest wzrokowcami – pamiętamy o tym tworząc kreacje remarketingowe i banery.

Szczegółowe raporty i monitoring

3 Każda kampania jest szczegółowo raportowana i analizowana co miesiąc. Będziesz otrzymywać raporty o wynikach Twoich kampanii, miejscach wyświetlania Twoich reklam i cenach za kliknięcie, które płacisz!

Zwiększymy konwersję na Twoim serwisie!

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś – powierz nam prowadzenie Twojego remarketingu i przekonaj się, co daje wiedza, doświadczenie i optymalizacja kampanii!
Sprawdź także jak możemy Ci pomów przy linkach sponsorowanych Google AdWords.

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i dedykowane podejście!

Skontakuj się z nami!