Natychmiastowy efekt z Google AdWords

Linki sponsorowane – dobrze prowadzona i zoptymalizowana kampania Google AdWords to natychmiastowa konwersja i efekt widoczny od razu.  Tu liczy się doświadczenie, wiedza i dokładność.

Zleć nam prowadzenie swojej kampanii linków sponsorowanych i przekonaj się jak skuteczny jest marketing zintegrowany w sieci, prowadzony w sposób jakościowy i dedykowany.

Marketing Mind jest certyfikowanym Partnerem Google.

Google-Partner Marketing Mind
Dzięki temu masz pewność, że jako firma zajmująca się kompleksowo obsługą kampanii PPC, spełniamy ściśle określone standardy jakościowe oraz mamy za sobą niezbędną historię działania, umożliwiającą weryfikację naszej wiedzy i poziomu obsługi przez Google.

Większy CTR - mniejsze CPC

Brzmi tajemniczo? Najważniejsze, żeby firma obsługująca Twoją kampanię linków sponsorowanych wiedziała co to Cost Per Click (koszt za kliknięcie) oraz Click-Through Rate (klikalność Twoich reklam).

Od tych dwóch parametrów między innymi zależy sukces oraz zwrot Twojej inwestycji w Google AdWords.

 

Prowadzone przez nas kampanie linków sponsorowanych są na bieżąco optymalizowane i zawsze widoczne. Dbamy, aby koszt kliknięcia w Twoją reklamę był możliwie najniższy, a budżet dobrze wykorzystany.
Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wsparciu certyfikowanych specjalistów Google AdWords, możesz być spokojny o jakość i rzetelność wykonywanej przez nas pracy.

 

A gdy ten obszar zostanie już pokryty – przejdziemy do kampanii banerowych i remarketingu!

Skontaktuj się z nami!
Optymalizacja kampani AdWords

Widoczność w Google tu i teraz.

Analiza i sytuacji i konkurencji

1 Jeśli już korzystasz z linków sponsorowanych, przeanalizujemy Twojej wydatki i parametry kampanii. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z Google AdWords – wprowadzimy Cię i zapewnimy dobry start.

Optymalizacja kampanii i budżetu

2 Już istniejące kampanie optymalizujemy, poprawiając ich jakość, wydajność, schodząc tym samym z kosztów oraz podnosząc Twoją widoczność i klikalność w wynikach wyszukiwania. Wyższy CTR – niższe CPC!

Szczegółowe raporty i monitoring

3 Każda kampania jest szczegółowo raportowana i analizowana co miesiąc. Optymalizacja i reakcja na zachowania konkurencji wdrażana jest systematycznie i na bieżąco – to zadanie tak na prawdę nigdy się nie kończy!

Zwiększymy Twoją konwersję w Google AdWords!

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś – powierz nam obsługę swoich linków sponsorowanych i przekonaj się, co daje wiedza, doświadczenie i optymalizacja kampanii!
Sprawdź także jak możemy Ci pomów przy kampaniach banerowych i remarketingu.

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i dedykowane podejście!

Skontakuj się z nami!