Marketing Mind - pasja i praca z SEO

Marketing Mind.
Gdy praca miesza się z pasją.

Idealnie dobrany zespół, który uznaje wyłącznie jakościowe rozwiązania.

JJesteśmy grupą znajomych, która połączyła wspólne siły aby stworzyć coś fajnego. Z czasem, nasza pasja przełożyła się na realne możliwości rozwoju i dziś, mając za sobą różnego rodzaju sukcesy i porażki, śmiało możemy stwierdzić, że było warto.

Wywodzimy się z dużych agencji, ale posiadamy też bogate doświadczenie freelancerskie. Łącząc najlepsze cechy i doświadczenie nabyte na obu tych poligonach, mieszamy to z olbrzymim zapotrzebowaniem na jakość, które przejawia polski rynek SEO i SEM i dajemy Wam gwarancję rzetelności, skuteczności i dowiezienia obiecanych efektów. Tak działa Marketing Mind i ludzie z pasją, którzy go tworzą.

 

Poznaj nas bliżej, dowiedz się o nas więcej i przekonaj się że zaangażowani ludzie z pasją mogą więcej, niż potężna fabryka, w której każdy Klient jest anonimowy.

"Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana." - A. Einstein

MMarketing Mind jest alternatywą dla dużych agencji wierzących w “uniwersalny rozmiar buta” oraz pojedynczych freelancerów, którzy mimo swojej rzetelności, cierpią często na syndrom zbyt krótkiej doby. Łączymy doświadczenia nabyte na obu tych frontach, serwując swoim Klientom produkt SEO (zwany pozycjonowaniem), reklamę w wyszukiwarce (SEM) i inne, pokrewne usługi związane z marketingiem w sieci. Pomagamy przy stronach www, naprawiamy je, optymalizujemy, a domeny czyścimy i wyciągamy z filtra.
Wszystko, co robimy jednak, robimy zawsze w myśl zasady budowania relacji poprzez jakość i w ścisłej zgodzie z wymogami jakościowymi Google.

Jak pracujemy w Marketing Mind

SEO - Pozycjonowanie

SEO to nasz świat i nasza pasja. Na tym znamy się na prawdę bardzo dobrze, a wiedzę wykorzystujemy wyłącznie po to, aby pomagać naszym Klientom.

Reklama w wyszukiwarce

Reklama dźwignią handlu? Pewnie i tak. Dla nas zaś to staranny dobór mediów, planowanie i optymalizacja efektywności oraz maksymalizacja stosunku jakości do ceny.

Strony WWW

Czysty, przyjazny wyszukiwarce kod to lata praktyki i sztuka zrozumienia tego, czego od strony www oczekuje zarówno użytkownik, jak i robot Google.

Social Media

Zdajemy sobie sprawę jak ważne są dziś social media – jak skutecznie potrafią łączyć sprzedających i kupujących, wpływać na opinię i budować markę. Korzystamy z nich.

Co potrafimy?

Każdy z nas jest specjalistą w innej dziedzinie, a łącząc nasze umiejętności, tworzymy perfekcyjny produkt marketingu zintegrowanego w sieci. Robimy to, co potrafimy najlepiej – jednocześnie unikając rozwiązań zaczerpniętych z tzw. “taśmy Fordowskiej”. W naszej pracy codziennej wykorzystujemy umiejętności, które pozwalają nam skutecznie optymalizować, poprawiać, pisać, rozbudowywać i promować serwisy internetowe naszych Klientów.

Profesjonalne audyty SEO
Strategie SEO
Optymalizacja stron SEO
Copywriting SEO SEO
Naturalny linkbuilding
Reklama w wyszukiwarce
Social Media
SEO lokalne
Zdejmowanie kar Google
Webdesign

Twój dedykowany opiekun pod mailem i telefonem

Zapomnij o przebijaniu się przez call center i załatwianiu spraw każdorazowo z inną osobą. Marketing Mind stawia na dedykowaną obsługę i indywidualne podejście, gdzie Klient nie ginie w tłumie i nie jest tylko “częścią portfolio”. Sprawdź, skontaktuj się z nami i zadaj niezobowiązujące zapytanie jeszcze dziś!

Napisz do nas!

Nie przekonaliśmy Cię jeszcze?

Zatem niech przekona Cię nasza wiedza, którą możesz poznać głębiej na prowadzonym przez nas blogu o SEO i SEM – sprawdź i przekonaj się, że nasze umiejętności to nie tylko ładnie skrojona oferta i strona. Jeśli dodatkowo planujesz poprawić swoją sytuację w Google, polecamy zacząć od darmowego audytu SEO – wypełnij formularz i nie odkładaj telefonu zbyt daleko!

 

Do tej pory mieliśmy przyjemność pracować między innymi z takimi firmami, jak: