Natychmiastowy efekt z Google AdWords

Dobrze prowadzona i zoptymalizowana kampania Google AdWords to natychmiastowa konwersja i efekt widoczny od razu.  Tu liczy się doświadczenie, wiedza i dokładność.

Zleć nam prowadzenie swojej kampanii i przekonaj się jak skuteczny jest marketing zintegrowany w sieci, prowadzony w sposób jakościowy i dedykowany.

Większy CTR - mniejsze CPC

Brzmi tajemniczo? Najważniejsze, żeby firma obsługująca Twoją kampanię linków sponsorowanych wiedziała co to Cost Per Click (koszt za kliknięcie) oraz Click-Through Rate (klikalność Twoich reklam).

Od tych dwóch parametrów między innymi zależy sukces oraz zwrot Twojej inwestycji w Google AdWords.

 

Prowadzone przez nas kampanie są na bieżąco optymalizowane i zawsze widoczne. Dbamy, aby koszt kliknięcia w Twoją reklamę był możliwie najniższy, a budżet dobrze wykorzystany.
Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wsparciu certyfikowanych specjalistów Google AdWords, możesz być spokojny o jakość i rzetelność wykonywanej przez nas pracy.

 

A gdy ten obszar zostanie już pokryty – przejdziemy do kampanii banerowych i remarketingu!

Skontaktuj się z nami!
Optymalizacja kampani AdWords

Widoczność w Google tu i teraz.

Analiza i sytuacji i konkurencji

1 Jeśli już korzystasz z linków sponsorowanych, przeanalizujemy Twojej wydatki i parametry kampanii. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z Google AdWords – wprowadzimy Cię i zapewnimy dobry start.

Optymalizacja kampanii i budżetu

2 Już istniejące kampanie optymalizujemy, poprawiając ich jakość, wydajność, schodząc tym samym z kosztów oraz podnosząc Twoją widoczność i klikalność w wynikach wyszukiwania. Wyższy CTR – niższe CPC!

Szczegółowe raporty i monitoring

3 Każda kampania jest szczegółowo raportowana i analizowana co miesiąc. Optymalizacja i reakcja na zachowania konkurencji wdrażana jest systematycznie i na bieżąco – to zadanie tak na prawdę nigdy się nie kończy!

Zwiększymy Twoją konwersję w Google AdWords!

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś – powierz nam obsługę swoich linków sponsorowanych i przekonaj się, co daje wiedza, doświadczenie i optymalizacja kampanii!
Sprawdź także jak możemy Ci pomów przy kampaniach banerowych i remarketingu.

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i dedykowane podejście!

Skontakuj się z nami!